Apartmány Červenohorské Sedlo

Apartmány Červenohorské Sedlo *** 1013m.n.m.

- ubytování Jeseníky – atraktivní dovolená v přírodě

Chcete prožít zimní nebo letní dovolenou na horách?
Hledáte klid a odpočinek, toužíte po relaxaci? Nebo spíše přemýšlíte o aktivně strávené dovolené ve sportovním duchu?

APARTMÁNY ČERVENOHORSKÉ SEDLO – UBYTOVÁNÍ PŘÍMO U SJEZDOVEK A VLEKŮ

Apartmány Červenohorské Sedlo poskytují ubytování nejen sportovně založeným hostům ale i návštěvníkům, kteří si po náročných pracovních dnech chtějí prožít dovolenou v poklidném tempu. Věříme, že se v apartmánech Červenohorské Sedlo budete cítit skvěle.

Nabízíme ubytování na horách Jeseníky. Komfortně zařízené apartmány jsou v klidném a příjemném horském prostředí přímo u sjezdovek Červenohorské Sedlo. Ideální dovolená pro rodiny s dětmi. Lyžování, turistika, houbaření. Vybavená kuchyňka, TV/SAT.

PŘIPOJENÍ K INTERNETU – WiFi JE V NAŠICH APARTMÁNECH ZDARMA

Apartmány jsou situovány v čtyřpodlažní rezidenci s výtahem. Ubytujte se v rekreačně sportovní oblasti – Červenohorské Sedlo. A SAMI SE PŘESVĚDČÍTE, že právě poloha v klidném a čistém prostředí je předurčuje APARTMÁNY ČERVENOHORSKÉ SEDLO jako ideální místo na trávení rodinné dovolené v Jeseníkách v jakémkoliv ročním období, jakýmkoliv způsobem. Lyžařské vleky, cyklotrasy, pěší turistika, běžkařské trasy, lesy oplývající množstvím hub a jiných lesních plodů, ale i restaurace či vinárna Vám zaručí, že dovolenou si v Apartmánech Červenohorské Sedlo může užít opravdu každý.

Ing. Nevřivová Lenka (objednávky, rezervace, fakturace)
- +420 776 791 195

www.apartmany-sedlo.cz

Zatím žádné komentáře

Napsat komentář