MY HOTEL s.r.o.

MY HOTEL je čtyřhvězdičkový hotel, který se díky své jedinečné poloze stal pojmem pro firemní i individuální klientelu. Areál hotelu se rozprostírá na okraji obce Lednice na Moravě, v srdci Lednicko-valtického areálu. Přímo pod okny všech hotelových pokojů pomalu teče slepé rameno řeky Dyje a šumí hluboký a voňavý lužní les. Tento les i nedaleký rozlehlý zámecký park vybízí k procházkám a relaxaci.
Náš hotel nabízí širokou škálu využití: relaxační či romantické pobyty, významné rodinné oslavy, svatby, různé druhy konferenčních, či firemních akcí, nebo jen výlet za výtečným obědem, zámeckým piknikem a výtečnou degustací moravských vín v našem vinném sklepě.

Přijeďte si také Vy odpočinout do místa plného historických památek z dob rodu Liechtensteinů, do kraje výtečného vína a nechte se hýčkat tradiční jihomoravskou pohostinností.

 Zveme Vás do našeho hotelu a vinařství Cibulka:

Náš hotel nabízí ubytování ve 49 vkusně zařízených pokojích. Našim hostům je k dispozici také velký společenský sál s onyxovým barem a další konferenční místnosti. Přímo v objektu hotelu se nachází také naše vyhlášená restaurace Grand Moravia restaurant s venkovní zahrádkou a vnitřním otevřeným grilem, k dispozici je našim hostům také náš obchůdek s produkty z naší kuchyně.

Dále se v areálu hotelu nachází letní vinařská restaurace Pergola pod platanem, vinný sklep a vinotéka Pod platanem, kde si můžete zakoupit vína z našeho vinařství Cibulka, tenisové kurty s umělým povrchem, tréninková tenisová zeď, bazén a hřiště pro naše malé hosty.

V hospodářské části hotelu pak máme vlastní chov slepic,  hus, kačen a malou bylinkovou zahrádku. Mezi Lednicí a Valticemi se rozprostírá cca 10 hektarů našich bio vinic a pole, kterém pěstujeme plodiny v bio kvalitě pro naši kuchyň.
MY HOTEL s.r.o.
21. dubna 657
691 44 Lednice

www.myhotel.cz

Zatím žádné komentáře

Napsat komentář